Myynnin yhteystiedot

Etelä-Suomi

Emil Hermansson

Myyntijohtaja
+358 40 831 0310
emil.hermansson@administer.fi

Olli Mäki

Senior Sales Manager
044 292 1246
olli.maki@administer.fi

Kari Anttila

Toimialapäällikkö, julkishallinto
040 555 1161
kari.anttila@administer.fi

Sergei Mokhovik

Myyntipäällikkö
+358 40 123 9485
sergei.mokhovik@administer.fi

Länsi-Suomi

Jesper Järvi

Myyntipäällikkö
Satakunta
+358 500 226 633
jesper.jarvi@administer.fi

Päijät-Häme

Samu Pulli

Myyntipäällikkö
+358 40 688 5255
samu.pulli@administer.fi

Pirkanmaa

Juha Reinikainen

Myyntipäällikkö
+358 40 358 3585
juha.reinikainen@administer.fi

Keski-Suomi

Taneli Kärmeniemi

Aluemyyntipäällikkö
+358 50 567 2934
taneli.karmeniemi@administer.fi

Pasi Sorjonen

Myyntipäällikkö
+358 40 487 2626
pasi.sorjonen@administer.fi

Itä-Suomi

Samu Pulli

Myyntipäällikkö
+358 40 688 5255
samu.pulli@administer.fi

Pohjanmaa

Kenneth Ahlgren

Myyntipäällikkö
Pohjanmaa
+358 41 366 1248
kenneth.ahlgren@administer.fi

Pohjois-Suomi

Timo Kukkola

Myyntipäällikkö
+358 40 8322 634
timo.kukkola@administer.fi

Ruotsi

Jens Rönnholm

Vice President - Operations / Sverige
Sverige
+46 70 474 60 41
jens.ronnholm@administer.se

Muut palvelut

Marko Paassilta

Myyntipäällikkö, Talousjohtopalvelut
040 480 1447
marko.paassilta@administer.fi

Fredrik Sandberg

Inhouse Sales Specialist
+358 400 127 822
fredrik.sandberg@administer.fi

Taneli Kärmeniemi

Aluemyyntipäällikkö
+358 50 567 2934
taneli.karmeniemi@administer.fi

Juha Nupponen

Myyntipäällikkö, Kunnat ja julkisyhteisöt, Kuntalaskenta Oy
+358 40 550 5813
juha.nupponen@administer.fi

Ottakaa minuun yhteyttä