Myynnin yhteystiedot

Etelä-Suomi

Emil Hermansson

Myyntijohtaja
+358 40 831 0310
emil.hermansson@administer.fi

Olli Mäki

Senior Sales Manager
044 292 1246
olli.maki@administer.fi

Kari Anttila

Toimialapäällikkö, julkishallinto
040 555 1161
kari.anttila@administer.fi

Länsi-Suomi

Päijät-Häme

Pirkanmaa

Juha Reinikainen

Myyntipäällikkö
+358 40 358 3585
juha.reinikainen@administer.fi

Keski-Suomi

Itä-Suomi

Pohjanmaa

Taneli Kärmeniemi

Aluemyyntipäällikkö
+358 50 567 2934
taneli.karmeniemi@administer.fi
Varaa tapaaminen

Pohjois-Suomi

Ruotsi

Jens Rönnholm

Vice President - Operations / Sverige
Sverige
+46 70 474 60 41
jens.ronnholm@administer.se

Muut palvelut

Fredrik Sandberg

Inhouse Sales Specialist
+358 400 127 822
fredrik.sandberg@administer.fi

Taneli Kärmeniemi

Aluemyyntipäällikkö
+358 50 567 2934
taneli.karmeniemi@administer.fi
Varaa tapaaminen

Juha Nupponen

Myyntipäällikkö, Kunnat ja julkisyhteisöt, Kuntalaskenta Oy
+358 40 550 5813
juha.nupponen@administer.fi

Oona Kaarlela

Inhouse Sales Specialist
+358 40 631 9711
oona.kaarlela@administer.fi

Ottakaa minuun yhteyttä