Försäljning

Sverige

Jens Rönnholm

Vice President - Operations / Sverige
Sverige
+46 70 474 60 41
jens.ronnholm@administer.se

Södra Finland

Johnny Lehtinen

Sales Director
Nyland
+358 40 547 4283
johnny.lehtinen@administer.fi

Olli Mäki

Senior Sales Manager
Nyland
+358 44 292 1246
olli.maki@administer.fi

Juha Nupponen

Försäljningschef
Huvudstadsregion
+358 40 550 5813
juha.nupponen@administer.fi

Västra Finland

Jesse Saari

Försäljningschef
Birkaland och Egentliga Tavastland
+358 40 358 3585
jesse.saari@administer.fi

Ossi Jokela

Försäljningschef
Egentliga Finland
+358 40 121 7243
ossi.jokela@administer.fi

Mellersta Finland

Taneli Kärmeniemi

Försäljningschef
Mellersta Finland
+358 50 567 2934
taneli.karmeniemi@administer.fi

Östra Finland

Harri Kankkunen

Försäljningschef
+358 40 641 1060
harri.kankkunen@administer.fi

Norra Finland

Kaisa Heiskanen

Försäljningschef
Norra Finland
+358 40 182 0589
kaisa.heiskanen@administer.fi

Andra tjänster

Marko Paassilta

Försäljningschef, CFO Services
+358 40 480 1447
marko.paassilta@administer.fi

Ta kontakt med mig