Försäljning

Sverige

Jens Rönnholm

Vice President - Operations / Sverige
Sverige
+46 70 474 60 41
jens.ronnholm@administer.se

Södra Finland

Emil Hermansson

Försäljningsdirektör
+358 40 831 0310
emil.hermansson@administer.fi

Olli Mäki

Senior Sales Manager
+358 44 292 1246
olli.maki@administer.fi

Sergei Mokhovik

Försäljningschef
+358 40 123 9485
sergei.mokhovik@administer.fi

Västra Finland

Jesper Järvi

Försäljningschef
+358 500 226 633
jesper.jarvi@administer.fi

Ossi Jokela

Försäljningschef
+358 40 121 7243
ossi.jokela@administer.fi

Päijänne-Tavastland

Samu Pulli

Försäljningschef
+358 40 688 5255
samu.pulli@administer.fi

Birkaland

Juha Reinikainen

Försäljningschef
+358 40 358 3585
juha.reinikainen@administer.fi

Mellersta Finland

Taneli Kärmeniemi

Distriktsförsäljningschef
+358 50 567 2934
taneli.karmeniemi@administer.fi

Pasi Sorjonen

Försäljningschef
+358 40 487 2626
pasi.sorjonen@administer.fi

Östra Finland

Samu Pulli

Försäljningschef
+358 40 688 5255
samu.pulli@administer.fi

Ville Halonen

Försäljningschef
+358 40 651 2554
ville.halonen@administer.fi

Österbotten

Taneli Kärmeniemi

Distriktsförsäljningschef
+358 50 567 2934
taneli.karmeniemi@administer.fi

Norra Finland

Timo Kukkola

Försäljningschef
+358 40 8322 634
timo.kukkola@administer.fi

Ivaylo Tomov

Försäljningschef
+358 44 081 0824
Ivaylo.Tomov@administer.fi

Andra tjänster

Fredrik Sandberg

Inhouse Sales Specialist
+358 400 127 822
fredrik.sandberg@administer.fi

Taneli Kärmeniemi

Distriktsförsäljningschef
+358 50 567 2934
taneli.karmeniemi@administer.fi

Juha Nupponen

Försäljningschef, kommuner och offentlig sektor, Kuntalaskenta Oy
+358 40 550 5813
juha.nupponen@administer.fi

Ta kontakt med mig