Försäljning

Sverige

Jens Rönnholm

Vice President - Operations / Sverige
Sverige
+46 70 474 60 41
jens.ronnholm@administer.se

Södra Finland

Jussi Jaakkola

Försäljningsdirektör
Nyland
+358 50 394 8610
jussi.jaakkola@administer.fi

Olli Mäki

Senior Sales Manager
Nyland
+358 44 292 1246
olli.maki@administer.fi

Juha Nupponen

Försäljningschef
Huvudstadsregion
+358 40 550 5813
juha.nupponen@administer.fi

Sergei Mokhovik

Försäljningschef
Nyland
+358 40 123 9485
sergei.mokhovik@administer.fi

Västra Finland

Jesse Saari

Försäljningschef
Birkaland och Egentliga Tavastland
+358 40 358 3585
jesse.saari@administer.fi

Ossi Jokela

Försäljningschef
Egentliga Finland
+358 40 121 7243
ossi.jokela@administer.fi

Päijänne-Tavastland

Tiina Taiminen

Försäljningschef
Päijänne-Tavastland
+358 40 670 4770
tiina.taiminen@administer.fi

Mellersta Finland

Taneli Kärmeniemi

Försäljningschef
Mellersta Finland
+358 50 567 2934
taneli.karmeniemi@administer.fi

Östra Finland

Samu Pulli

Försäljningschef
Sydöstra Finland
+358 40 688 5255
samu.pulli@administer.fi

Santeri Launonen

Försäljningschef
Östra Finland
040 585 9555
santeri.launonen@administer.fi

Österbotten

Kenneth Ahlgren

Försäljningschef
Österbotten
+358 41 366 1248
kenneth.ahlgren@administer.fi

Norra Finland

Kaisa Heiskanen

Försäljningschef
Norra Finland
+358 40 182 0589
kaisa.heiskanen@administer.fi

Andra tjänster

Marko Paassilta

Försäljningschef, CFO Services
+358 40 480 1447
marko.paassilta@administer.fi

Fredrik Sandberg

Inhouse Sales Specialist
+358 400 127 822
fredrik.sandberg@administer.fi

Ta kontakt med mig