Administerillä on toimipisteitä ympäri Suomea

Yhteystiedot

Administerillä on toimipisteitä ympäri Suomea

Vaihde

020 703 2000

Helpdesk

020 703 2010
helpdesk@administer.fi

Helpdesk palvelee arkisin kello 9-16.

Laskutusosoite

OVT-tunnus: 003705930274
Operaattori: BasWare, BAWCFI22

Sähköpostilla: laskut@administer.fi

Paperilasku: Administer Oy
00064 ADMINISTER

Myynnin yhteystiedot

Ota yhteyttä, niin sovitaan toimintaanne kartoittava palaveri!
Sen päätteeksi saatte meiltä konkreettisen ehdotuksen taloushallintonne tehostamisesta.

Etelä-Suomi
Olli Mäki Uusimaa 044 292 1246 olli.maki@administer.fi
Jussi Jaakkola Uusimaa +358 50 394 8610 jussi.jaakkola@administer.fi
Kari Anttila Uusimaa 040 555 1161 kari.anttila@administer.fi
Nina Tarvainen Uusimaa 040 630 3380 nina.tarvainen@administer.fi
Länsi-Suomi
Pertti Vartiamäki Pirkanmaa 045 892 1765 pertti.vartiamaki@administer.fi
Marko Paassilta Varsinais-Suomi 040 480 1447 marko.paassilta@administer.fi
Timo Ranta-Lassila Pohjanmaa 040 661 6688 timo.ranta-lassila@administer.fi
Keski-Suomi
Vesa Herranen 050 302 9535 vesa.herranen@administer.fi
Ari-Matti Niemi 040 577 4035 ari-matti.niemi@administer.fi
Itä-Suomi
Vesa Herranen 050 302 9535 vesa.herranen@administer.fi
Harri Kankkunen 040 641 1060 harri.kankkunen@administer.fi
Pohjois-Suomi
Mika Nevalainen Lapin-lääni 0400 902 994 mika.nevalainen@administer.fi
Jouni Bruce Pohjois-Pohjanmaa 040 582 2220 jouni.bruce@administer.fi

Toimipisteet

Ottakaa minuun yhteyttä